Śniadania Biznesowe dotyczące efektywności energetycznej zostały rozpoczęte

W projekcie START2ACT rozpoczeliśmy spotkania w formie Śniadań Biznesowych o tematyce efektywności energetycznej dla małych i średnich przedsiębiorstw. Pierwsze udane wydarzenie odbyło się w Winchester i było zorganizowane przez naszego partnera Carbon Trust. Więcej wydarzeń tego typu odbędzie się na terenie całej Europy i organizowane będą przez pozostałych partnerów konsorcjum START2ACT.

Dlaczego warto wziąć udział w Śniadaniu Biznesowym START2ACT?

Śniadania Biznesowe oferują doskonałą okazję do pracy w zespole, w którym spotkać będzie można wielu kreatywnych menedżerów małych i średnich przedsiębiorstw. Jednocześnie, śniadania będą okazją do podzielenia się z nimi doświadczeniami, jak również omówienia zagadnień dotyczących efektywności energetycznej z doświadczonymi trenerami.

Podczas śniadań zostaną omowione następujące tematy: bezkosztowa oszczędność energii w środowisku biurowym, zakup energooszczędnego sprzętu, zarządzanie energią w codziennej pracy, wprowadzanie dobrych praktyk w Twojej firmie, motywacja pracowników do zmian codziennych zachowań na bardziej energooszczędne i wiele innych tematów, które mogą pojawić się w trakcie wdrażania zmian w oszczędzaniu energii w Twoim małym lub średnim przedsiębiorstwie.

Nie przegap okazji i weź udział w Śniadaniu Biznesowym w Twoim kraju.

Jeśli chcesz znać termin kolejnych Śniadań Biznesowych odbywających się w Twojej okolicy, prosimy przesłać zapytanie na adres e-mail: start2act@kape.gov.pl. Regularnie odwiedzaj naszą stronę, http://pl.start2act.eu aby znać wszystkie aktualności.

Tip of the day
Layer up  on cold days in your office and at home. First insulate your body, thn the office and home.

Was it useful?